Aktualnie poszukujemy osób na stanowiska:

Spedytor Krajowy / Międzynarodowy

Spedytor Międzynarodowy

Miejsce pracy: Bydgoszcz

Oczekiwania:

  • Min. 2 -letnie doświadczenie w branży TSL
  • Praktyczna umiejętność współpracy z Klientami krajowymi oraz zagranicznymi
  • Znajomość co najmniej jednego języka obcego na poziomie min. B1 (angielski, niemiecki, francuski, hiszpański)
  • Znajomość rynku transportowego
  • Posiadanie własnej bazy Klientów oraz przewoźników – mile widziane.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne i elastyczne warunki zatrudnienia
  • Umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin
  • Samodzielne stanowisko pracy w młodym zespole
  • Swobodną atmosferę pracy bez korporacyjnego zacięcia
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Pracę w młodym i doświadczonym zespole
  • Nowoczesne miejsce pracy w centrum miasta
  • Dedykowane miejsce parkingowe
Asystent Spedytora

Miejsce pracy: Bydgoszcz, Warszawa, Poznań, Gdańsk

Zakres obowiązków:

  • Przygotowywanie ofert na zlecenia transportowe.
  • Wprowadzanie danych do systemu.
  • Koordynacja pracy spedytorów.
  • Prowadzenie ewidencji zleceń.
  • Pozyskiwanie nowych klientów.
  • Dbałość o wysoką jakość usług i wizerunek firmy.

  • Doświadczenie w obsłudze klienta.
  • Doświadczenie w branży TSL będzie dodatkowym atutem.
  • Zaangażowanie, odpowiedzialność, determinacja w realizacji celów.
  • Znajomość języka angielskiego.

Oferta obejmuje:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
  • Stabilną i ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie.
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji w branży transportowo logistycznej.
Wyślij CV

* Zgoda niezbędna do do realizacji procesu rekrutacji.Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Seguro Logistics Tomasz Tomkowiak, ul. Jodłowa 15/1, 85-630 Bydgoszcz, moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Seguro Logistics Tomasz Tomkowiak, ul. Jodłowa 15/1, 85-630 Bydgoszcz, moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.* pola obowiązkowe

Jesteś przewoźnikiem, chcesz współpracować?